Modern City etap C

Modern City etap CModern City etap CModern City etap CModern City etap CModern City etap CModern City etap C
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Cena
od 10 200 za m²
Liczba Mieszkań
96
Powierzchnia
30 - 72 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Modern City etap C to wyjątkowa inwestycja stworzona przez renomowanego dewelopera Robyg S.A. Inwestycja powstała w wyjątkowej lokalizacji. Dzięki wszystkim innowacyjnym elementom, które zostały wprowadzone do budynku, Modern City stało się miejscem spełniającym wymogi klientów. Budynek spełniał kryteria charakterystyczne dla nowoczesnego podejścia do tworzenia projektów budowlanych. Wprowadzono najnowocześniejszą technologię, która usprawni funkcjonowanie w budynku. Robyg jako wykonawca cieszący się nieposzlakowaną opinią wśród klientów, stanął na wysokości zadania i stworzył miejsca pożądane przez rodziny z dziećmi oraz nowoczesne młode osoby szukające upragnionego miejsce na ziemi. Wysoka klasa materiałów, dbałością o detale oraz solidność wykonania to podstawowe cechy budynku idealnie komponującego się z terenem. Podczas prac budowlanych zaangażowano najlepszych fachowców. Oni odpowiedzialni za stworzenie przyjaznego budynku, który dzięki rzetelności pracy zapewnia bezpieczne mieszkania na długie lata. Modern City etap C to budynek wielorodzinny. Nieruchomość idealnie wkomponował się w zielone otoczenie. Zwraca na siebie uwagę jasnymi barwami elewacji. Dominuje tutaj biel, która połączona została z modnym antracytem. Połączenie wspomnianych kolorów nadaje elegancji całej inwestycji. Dopełnieniem są oszklone balkony oraz przestronne loggie.

Na 6 piętrach powstały lokale mieszkalne o mniejszych i większych powierzchniach. Deweloper zadedykował więc nieruchomość szerokiemu gronu odbiorców. Lokale powstały w poszanowaniu potrzeb zarówno młodych osób, jak i większych rodzin. 96 mieszkań posiada metraż od 30 do 72 metrów kwadratowych powierzchni. Każde pomieszczenie zostało zaprojektowane z myślą o zagospodarowaniu każdego metra kwadratowego. Lokale są więc przestronne i funkcjonalne. Przyszli najemcy będą czuć się w nich bardzo komfortowo i dzięki udogodnieniom, czerpać jak najwięcej z nowoczesnego budynku. W zależności od wielkości apartamentów do dyspozycji zainteresowanych będą pomieszczenia posiadające jeden, dwa, trzy lub cztery pokoje. Aby zagwarantować najwyższą jakość życia klientom, spółka Robyg wprowadza do projektu liczne wygody. Mieszkańcy będą mogli dodatkowo skorzystać z komórek lokatorskich. Są one bardzo pomocne przy mniejszych mieszkaniach. Zastępują spiżarnie lub piwniczki. Dzięki dodatkowej przestrzeni uniknie się ryzyka zagracenia mieszkania. Dodatkowo do mieszkania przynależą balkony i tarasy, które dzięki dużym przyspieszeniem zapewniają swobodny relaks na świeżym powietrzu. Mocną stroną inwestycji jest także obecność ogrodów usytuowanych na parterze. W nieruchomości pojawiła się także przestronna hala garażowa, która pomieści dużą ilość samochodów. Ponadto, przed budynkiem znajdują się również miejsca postojowe naziemne.

Dużym atutem całej inwestycji jest zaprojektowanie modernistycznej architektury w sposób ciekawy i estetyczny. Wyróżnikiem nieruchomości są także wykonane z wysokiej jakości materiałów części wspólne. Stają się one wizytówką miejsca i skutecznie przyciągają odwiedzających. Oprócz elementów wizualnych dużą wartością Modern City są innowacje i nowe technologie. W budynku, bez dodatkowych kosztów, pojawiły się w systemy Smart House. Są to systemy inteligentnego sterowania domem. Pozwalają one na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i tym podobne. System ten bardzo ułatwia życie mieszkańców i podnosi wartość inwestycji.

Lokalizacja inwestycji

Modern City etap C został wybudowany w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy- Bemowie. Ta część stolicy jest bardzo często wybierana przez mieszkańców ceniących sobie postęp i innowacje. Usytuowane przy ul. Szeligowskiej nowoczesny budynek idealnie wkomponował się w istniejącej już zabudowy. Dużym plusem lokalizacji jest bliskość od planowanej stacji Metra Chrzanów. Mieszkańców od miejsca docelowego będzie dzielić zaledwie 200 metrów. Atrakcyjnym cechą miejsca są także liczne nasadzenia z drzew i krzewów. Miejsce to jest bardzo zielone i zachęca do codziennych z wycieczek. Pozwalają na to tereny zielone, rekreacyjne oraz Kampinos. Na terenie znajdują się także nowoczesne place zabaw oraz miejsca do relaksu przeznaczony dla osób dorosłych. Nie brakuje tu też małej architektury, która pozwala na swobodne relaks. Modern City znajduje się także bardzo blisko infrastruktury społecznej. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przedszkole, szkoły, a także centra medyczne. W sąsiedztwie mieszkań deweloperskich w Warszawie działają także instytucje kulturalne. Mieszkańcy mają dogodny dostęp do punktów handlowych i usługowych, a także centrum rozrywki. W niewielkiej odległości znajduje się między innymi Centrum Handlowe Wola Park. Dyspozycji aktywnych mieszkańców są także tereny rekreacyjne. Bardzo blisko znajdują się korty tenisowe, a także siłownie plenerowe oraz kręgielnia. W parkach wydzielono ścieżki do spaceru i jazdy na rowerze. Liczne tereny zielone zachęcają do joggingu, nordic walkingu oraz spacerów. Obecność bujnej roślinności pozytywnie wpływa na zdrowie i życie każdego z lokatorów.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²