Safrano

SafranoSafranoSafranoSafrano
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2023
Cena
od 9 937 za m²
Liczba Mieszkań
99
Powierzchnia
27 - 129 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Safrano to nowa inwestycja mieszkaniowa, która niesie ze sobą szereg rozmaitych udogodnień dla potencjalnych klientów. Poszukiwania wygody, wysokiego poziomu komfortu, a także efektownych rozwiązań stylistycznych mogą oni z czystym sumieniem zakończyć właśnie tutaj. Pod wskazanym adresem znajdą ofertę, na jaką składają się mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie. Deweloper Cordia Polska dogląda owego projektu na każdym jego etapie, ponieważ celem jest, ażeby w ręce mieszkańców trafiło coś, co w pełni zaspokaja ich bieżące potrzeby, a nawet przerasta najśmielsze oczekiwania. Uwzględniono więc wybudowanie 2 obiektów o charakterze wielorodzinnym. W środku powstaje 7 kondygnacji naziemnych, jak również 1 kondygnacja usytuowana niżej, na poziomie podziemia. Oddano do dyspozycji potencjalnych klientów 99 lokali mieszkalnych. Każde z pięter liczy po 255 centymetrów wysokości. Rozmiary oferowanych tutaj mieszkań są dosyć niejednorodne, a zatem nabywcy znajdą te najodpowiedniejsze dla siebie – metraże wynoszą od 29 do 96 m². Jeżeli chodzi o kwotę do uiszczenia za metr kwadratowy, waha się ona od 9 937 do 12 136 zł. Aby dać lokatorom większy wybór, przygotowano dla nich lokale posiadające 1, 2, 3 oraz 4 pomieszczenia. W sprzedaży w tej chwili znajduje się łącznie 70 mieszkań. Warto zauważyć, że aż 49 spośród nich deweloper rekomenduje do zakupu pod przyszły wynajem. Prace budowlane wystartowały w III kwartale 2021 roku, a cała inwestycja zostanie przekazana lokatorom w II kwartale 2023 roku jako już ukończona.

Na owo osiedle składają się budynki przygotowane w minimalistycznej formie. Podczas projektowania całości postawiono na rozwiązania naturalne, przyjazne mieszkańcom oraz środowisku naturalnemu. To dlatego zastosowano w procesie budowy mineralne płytki elewacyjne, jakie nałożono na ściany. Sprawiają one także, że obiekty zyskują elegancki wymiar. Zielone dachy przyczynią się do oczyszczania powietrza. Aby wzmocnić ich działanie, zamontowano w budynkach nawiewniki antysmogowe, wentylację higrosterowalną. Solidne drzwi antywłamaniowe do klatek schodowych chronią lokatorów. Okna o podwyższonych parametrach akustycznych nie pozwolą żyć w hałasie. Na elewacji nie mogło zabraknąć przeszkleń, jakie uwypuklają lekki charakter tego przedsięwzięcia.

Mieszkania dobrze rozplanowano. Ich układy są na tyle funkcjonalne, że z łatwością da się je zaadaptować do własnych zamierzeń, podążać za marzeniami na gruncie wystroju wnętrz. Zamontowanie dużych okien pozwoli podziwiać świat na zewnątrz, sprawi, że poszczególne pokoje staną się jaśniejsze. W zależności od kondygnacji, jaką się zamieszkuje, można liczyć na dodatkową powierzchnię, czyli przestronny balkon bądź też ogródek – miejsce wprost idealne do odbywania spotkań w rodzinnym gronie, wspólnego cieszenia się śniadaniem czy podwieczorkiem pośród roślinności. W inwestycji uwzględniono także zamontowanie wideodomofonów, jakie podniosą z pewnością komfort psychiczny lokatorów.

Plac przed budynkami jest usiany prozdrowotnymi kwiatami. Wiele z tutejszych roślin oczyszcza powietrze. Bogato wyposażone miejsce zabaw dla dzieci pomoże im nawiązać więzi z rówieśnikami, zaznać beztroski. Pojawią się tam elementy żywej architektury. W eleganckim garażu podziemnym znajdzie się dużo miejsc postojowych, co stanowi dobrą informację dla osób zmotoryzowanych. Powstają tu wózkownie, rowerownie i stojaki rowerowe ze stacją naprawy jednośladów. Części wspólne będą oświetlane w sposób generujący oszczędność energii.

Wjazd na osiedle jest zabezpieczony szlabanem. Czujne oko kamer monitoringu pracuje tutaj przez całą dobę. Budynki korzystają z własnej kotłowni.

Lokalizacja inwestycji

SAMOWYSTARCZALNE, ZIELONE OSIEDLE NA TERENIE KRAKOWSKICH ŁAGIEWNIK-BORKU FAŁĘCKIEGO

Ów projekt, Safrano, mieści się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, a dokładniej przy ulicy Krokusowej 4. To 4.9 km od centrum Krakowa.

Lokalizacja owej inwestycji ucieszy zarówno miłośników wszelkich form aktywności, jak i ludzi pragnących po prostu odpocząć od codziennej gonitwy. Znajduje się bowiem ona w pobliżu Lasu Borkowskiego, a zarazem centrów handlowych. Do Parku Handlowego Zakopianka jest stąd 6 minut drogi samochodem. Do ścisłego centrum stolicy Małopolski można bez problemu dojechać w 15 minut samochodem. 7 minut wycieczki rowerowej wystarczy, ażeby znaleźć się na obszarze kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wszyscy poszukujący raczej terenów sprzyjających uprawianiu sportów, relaksowi, ucieszą się z obecności licznych miejsc zielonych, takich, jak Park Solvay (15 minut pieszej wędrówki), Las Borkowski (7 minut rowerem) czy Zakrzówek. Na terenie dzielnicy kursuje ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych, dziennych oraz nocnych. Można dostać się stąd w różne zakamarki Krakowa.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²