DEVSTEP Sp. z o.o.

Deweloper DEVSTEP Sp. z o.o. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera DEVSTEP Sp. z o.o.

DEVSTEP Sp. z o.o. to deweloper z Piaseczna, który realizuje projekty domów jednorodzinnych. Spółka buduje na terenie dynamicznie rozwijającej się Warszawy. Za cel swojej działalności, firma postawiła sobie podnoszenie komfortu i jakości życia mieszkańców.

Zespół dewelopera zasilają tylko najbardziej doświadczeni i zaangażowani w pracę fachowcy. Wiedza, jaką zdobywali przez lata oraz duża kreatywność przekłada się na tworzone realizacje. Każda inwestycja posiada więc unikalny charakter dopasowany do wymagającego klienta. Doświadczeni fachowcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przyszłych lokatorów, dostosowując projekty pod specjalne ich wymagania.

Realizowane projekty domów jednorodzinnych w zamyśle są kameralnymi inwestycjami. Tworzą one nowe osiedle, które dzięki zabudowie bliźniaczej domów, integrują mikrospołeczności. Każdy z lokali ma także własny garaż oraz ogród, w którym można się zrelaksować, spędzić czas z rodziną i zapomnieć o natłoku obowiązków. Budynki tworzone są z myślą o rodzinach. Ich nadrzędnym zadaniem jest poprawa komfortu i jakości życia lokatorów, dlatego lokalizacja inwestycji zostaje zawsze dogłębnie przeanalizowana. Mieszkania usytuowane są zawsze blisko terenów zielonych, które nigdy nie będą zabudowane oraz rekreacyjnych, aby zachęcać ludzi do jak najaktywniejszego życia. Deweloper dopasowuje lokalizację tak, aby przyszli mieszkańcy mieli łatwy dostęp do infrastruktury społecznej. Dzięki takim rozwiązaniom, lokale dedykowane są zarówno osobom, które cenią sobie spokój, kontakt z naturą i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, jak i tym, którzy chcą mieć ciągły dostęp do tętniącego życiem centrum miasta.

Nieruchomości budowane są tylko z najwyższej jakości materiałów. Najlepsze, tylko sprawdzone produkty zapewniają klientów o bezpieczeństwie oraz solidności budynków. Innowacyjne rozwiązania wprowadzane do projektów poprawiają funkcjonalność i komfort życia mieszkańców. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, trzymanie lokali jest tanie, co znacząco wpływa na zainteresowanie lokalami spółki. Inwestycje wykańczane są w technologii Bauter. Brak przemarzania pod oknami oraz idealne zabezpieczenie przed wilgocią i zimnem to tylko niektóre nowoczesne rozwiązania wprowadzane przez firmę. Jak sama firma podkreśla: ciepło i brak strat energii to nie tylko ekologia, ale i ekonomia.

Dewizą firmy stało się stwierdzenie, że dom to nie tylko 4 ściany, w których mieszkamy. To miejsce, gdzie spędzamy najszczęśliwsze momenty w naszym życiu. Oaza, do której chcemy wracać. Zgodnie z założeniami, firma tworzy miejsca, którego nie zastąpią nawet najwspanialsze 2-tygodniowe wakacje w 5-gwiazdkowym hotelu. Przedsiębiorstwo chce dać poczucie mieszkańcom, że w końcu znaleźli wymarzone lokum, w którym będa się rozwijać, żyć, tworzyć rodzinę. Dla firmy ważna jest satysfakcja klientów i moment, w którym zawsze będa powtarzać, że „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Inwestycje DEVSTEP Sp. z o.o. to spełnienie marzeń o własnym miejscu na ziemi. To miejsce, w którym chce się mieszkać.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  690090148
  Adres:
  ul. Gen. Mjr. Jana Grochowskiego 13/73
  Strona www:
  http://devstep.pl/