Duo Residence

Duo ResidenceDuo ResidenceDuo ResidenceDuo ResidenceDuo ResidenceDuo ResidenceDuo ResidenceDuo ResidenceDuo ResidenceDuo Residence
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022
Cena
od 14 000 za m²
Liczba Mieszkań
35
Powierzchnia
1 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Projekt Duo Residence stanowi kwintesencję najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Nasi specjaliści dołożyli wszelkich starań do tego, aby stworzyć obiekty i przestrzenie jak najbardziej przyjazne dla przyszłych użytkowników. Inwestycja w swojej ofercie posiada nowe mieszkania w Krakowie, które charakteryzują się najlepszymi rozwiązaniami z zakresu funkcjonalności oraz ergonomii.

Projekt jest prestiżowym przedsięwzięciem, które może zaprezentować apartamenty w atrakcyjnej krakowskiej dzielnicy w samym centrum miasta. Duo Residence dało życie dwóm kamienicom, które znów mogą cieszyć się funkcjonalnością oraz świeżym wyglądem. Architekci idealnie połączyli nowoczesność z historycznymi aspektami. Inwestycja w zaskakująco udany sposób łączy dwa style architektoniczne, które wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Dzięki temu Duo Residence idealnie wpisuje się w tkankę miejską historycznego Salwatora oraz oferuje ciekawe atrakcje z widokiem na zakole Wisły i Wawelu.

WYGODA, JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

Całość projektu Duo Residence składa się z 35 lokali mieszkalnych znajdujących się w jednym budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla mieszkańców. Apartamenty wchodzące w skład inwestycji reprezentują świetne rozwiązania funkcjonalne, które umożliwiają pełnię komfortu życia. Wszystkie mieszkania posiadają bardzo dobrze rozplanowane układy pomieszczeń, dzięki czemu umożliwiają aranżację przestrzeni zgodnie z indywidualną preferencją nabywcy.

Aktualnie dostępne są mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 52 mkw do 63 mkw oraz czteropokojowe o powierzchni od 122 mkw do 161 mkw. Tak duży wybór sprawia, że swoje miejsce odnajdzie tutaj zarówno duża rodzina, jak i osoba szukająca nowego, wygodnego lokum tylko dla siebie. Pomieszczenia w inwestycji, w zależności od kondygnacji, posiadają komfortową wysokość od 260 do 280 cm. Wszystkie mieszkania wykończone są w klasycznym standardzie deweloperskim.

Deweloper przewidział również szereg dodatkowych rozwiązań, które sprawiają, że inwestycja jest jeszcze lepsza. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. za sprawą windy podróżującej po wszystkich kondygnacjach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa inwestycja jest monitorowana oraz ogrodzona. W podziemnej kondygnacji obiektu znajdują się miejsca postojowe przeznaczone dla samochodów osobowych.

Lokalizacja inwestycji

Duo Residence to projekt zlokalizowany na Zwierzyńcu, przy ul. Tadeusza Kościuszki, zaledwie dwa kilometry od ścisłego centrum miasta. Komfortowe umiejscowienie projektu na mapie Krakowa gwarantuje przyszłym mieszkańcom dostęp do bogatej infrastruktury społecznej oraz bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych. W pobliżu zlokalizowane są restauracje, kawiarnie, obiekty o znaczeniu kulturowym, a także wiele innych usług.

Inwestycja obecnie jest jeszcze w trakcie budowy. Planowany termin oddania projektu to 1 kwietnia 2022 r.

KOMUNIKACJA

Przez dzielnicę Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780, a także droga krajowa nr 7. Sprawia to, że podróżowanie do dowolnych części Krakowa oraz poza jego granice to żaden problem. Ponadto w pobliżu inwestycji Duo Residence znajduje się Port Lotniczy Kraków — Balice. W dzielnicy kursuje także wiele linii autobusowych oraz tramwajowych. Jedynie 160 metrów od projektu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Komorowskiego.

CHARAKTERYSTYKA DZIELNICY

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, której powierzchnia wynosi 2873,10 a liczba mieszkańców to 20 454 osoby. Jednostka zlokalizowana jest w zachodniej części miasta. Dzielnica to bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Krakowie. Dość niedawno dołączony do miasta teren stanowi gratkę dla fanów atrakcyjnych terenów zielonych. To właśnie tutaj znajdują się krakowskie Błonia, część Lasu Wolskiego oraz Kopiec Kościuszki. Ponadto Zwierzyniec charakteryzuje się również niezwykle bogatą historią. Z tej właśnie dzielnicy wywodzą się popularne krakowskie tradycje, takie jak szopka czy Lajkonik. Miejsce to jest także wysoce atrakcyjne dla zwiedzających. Właśnie tutaj znajduje się kopiec Piłsudskiego i Kościuszki, a także zespół klasztorny na Salwatorze.

Ponadto dzielnica jest miejscem, które oferuje doskonałą opiekę medyczną. Z tego względu inwestycja Kasztelańska 22 to również doskonały wybór dla osób starszych. Zwierzyniec to także dostępność ciekawych lokali i interesujących wydarzeń. Rodziny z dziećmi z pewnością zadowolone będą z wycieczek do ZOO lub Parku Rozrywki. Znaleźć tu można także wiele punktów kulturalnych, takich jak muzea oraz kina. Zwierzyniec to idealne miejsce na nowe lokum dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, w akompaniamencie atrakcyjnych zabytków oraz zieleni. Wszystkie te cechy przyciągają sporą część społeczeństwa, a co za tym idzie, na Zwierzyńcu powstają nowe, ciekawe inwestycje, takie jak Kasztelańska 22.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²