Horyzont Praga

Horyzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont PragaHoryzont Praga
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2021
Liczba Mieszkań
164
Powierzchnia
35 - 128 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
18
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Naszym najważniejszym celem jest tworzenie w oparciu o dobro oraz wygodę Klienta. Nie bez powodu uważamy, że udana inwestycja to taka, która spełnia wszystkie oczekiwania jej użytkowników. Tworząc w oparciu o najnowsze rozwiązania funkcjonalne, obecne trendy w architekturze oraz najnowocześniejsze technologie, możemy ofiarować Wam obiekty o wysokich standardach. Do pracy zatrudniamy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę, która nie boi się nowych wyzwań oraz z pasją i zaangażowaniem podchodzi do powierzonych jej zadań. To ważne, aby zadania były wykonywane rzetelnie, terminowo oraz sumiennie. Wszystkie te elementy mogą gwarantować pełnię zadowolenia ze strony Klienta. Każda z naszych inwestycji oparta jest o szereg analiz mających na celu wybór najlepszych materiałów wykończeniowych, dzięki którym obiekty są estetyczne, a także odporne na uszkodzenia czy czynniki atmosferyczne. Tak zaprojektowane przestrzenie i obiekty oddajemy do użytku Wam, w trosce o to, by zachowały świeżość oraz komfort użytku na długie lata.

Horyzont Praga to oryginalna inwestycja oferująca funkcjonalne nowe mieszkania w Warszawie. Projekt ten powstał w oparciu o nowoczesność, niekonwencjonalne podejście oraz uniwersalność. Projektanci pamiętali jednak o charakterze miejsca, dlatego Horyzont Praga to spójny element istniejącej już tkanki miejskiej. To nowoczesne osiedle, zlokalizowane na Pradze Południe, to gwarancja wszelkiego rodzaju udogodnień oraz pięknej okolicy, umilającej spędzanie wolnego czasu. Ten nowoczesny, aż 18. kondygnacyjny budynek, oferuje widok na atrakcyjną panoramę stolicy.

TO INWESTYCJA WŁAŚNIE DLA CIEBIE

Nowoprojektowane osiedle wydaje się być świetną propozycją dla młodych, ciekawych świata ludzi, których życie toczy się w Warszawie. Obiekt powstał w oparciu o ciekawe rozwiązania, które z pewnością spodobają się osobom, które kochają świeżość i nowoczesny design. Jednak projektanci pamiętali o tym, że dobry projekt to taki, który spełni wszystkie oczekiwania. Rozwiązania funkcjonalne sprawdzą się w przypadku osób w różnym wieku, więc śmiało można inwestować w lokale mieszkalne, bez względu na wiek.

Budynek zdaje się być odpowiedzią na rosnącą potrzebę innowacji, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu oraz wygody życia. Horyzont Praga to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, mający istotny wpływ na jego odbiór i funkcjonalność. Projekt jest dopracowany w każdym calu, począwszy od wyselekcjonowanych rozwiązań materiałowych, a skończywszy na ciekawej propozycji przestrzeni wspólnej dla mieszkańców.

WYGODA, KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Projekt składa się ze 164 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanym metrażu. Klienci mają do wyboru pokoje 1, 2, 3, 4 oraz 5 pokojowe o powierzchniach od 35 do 128m2. Różnorodność oferty sprawia, że znajdzie się tutaj coś zarówno dla singla, jak i dla rodzin z dziećmi. Każde mieszkanie zostało stworzone z pasją i myślą o pełnym komforcie dla jego przyszłych użytkowników. Rozkład pomieszczeń wewnątrz lokali jest przemyślany oraz oparty o ergonomiczne rozwiązania. Łatwość w aranżacji praz duże okna wpuszczające dużo światła to duże zalety inwestycji. W dodatku Klienci mają do wyboru wbudowane aneksy kuchenne lub oddzielne kuchnie.

W projekcie zadbano również o wszelkie udogodnienia, takie jak cichobieżne windy, 2-kondygnacyjny garaż podziemny, ogólnodostępną rowerownię czy boksy dla rowerów. Projektanci fachowo wypełnili swoją pracę, wzbogacając budynek o ekologiczne rozwiązania. W obiekcie umieszczono energooszczędne czujniki ruchu, oświetlenie LED, a także dużo atrakcyjnej zieleni na uroczym patio. Horyzont Praga to projekt pozbawiony niedoskonałości.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Radziewiczówny i Ostrobramskiej, w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Ten innowacyjny projekt zapewnia swoim mieszkańcom dogodne połączenia komunikacyjne, umożliwiające podróżowanie po całej Warszawie. Most Łazienkowski oraz Siekierkowski umożliwia łatwą podróż na drugi brzeg Wisły, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ulica Grochowska. Praga Południe oferuje również wiele linii autobusowych oraz tramwajowych, a także Szybką Kolej Miejską. Nie ma więc obaw o spóźnienie w pracy czy na zaplanowaną kolację, nawet nie posiadając własnego środka transportu.

Praga Południe przynależy do prawobrzeżnej części Warszawy. To jedna z najbardziej znanych w Polsce dzielnic stolicy. Obszar ten charakteryzuje się bogactwem różnorodnych typów zabudowy. Powstaje tutaj wiele nowoczesnych i ciekawych inwestycji, które oferują nową jakość życia. Jedną z nich jest Horyzont Praga. Istnieją tutaj obszary o różnym charakterze, oferujące usługi z zakresu biznesu, rozrywki, handlu czy też rekreacji. Praga Południe to wspaniała możliwość rozwoju. Dzielnica z rokiem na rok zyskuje na popularności dzięki bliskości centrum, a także pięknym terenom, plażom miejskim oraz Stadionowi Narodowemu. Miasto zwraca uwagę na zwiększanie bezpieczeństwa na tym terenie, dlatego bezpiecznie można tutaj zamieszkać wraz z całą rodziną. Praga Południe nieustannie się zmienia i kształtuje, dając szeroki wachlarz możliwości dla przyjezdnych z całego kraju oraz innych części Warszawy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²