U Przybyszewskiego

U PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU PrzybyszewskiegoU Przybyszewskiego
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022
Cena
od 12 680 za m²
Liczba Mieszkań
89
Powierzchnia
55 - 130 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Inwestycja, którą pragniemy Państwu zaoferować, stanowi połączenie najnowocześniejszych metod projektowania, ergonomii oraz najwyższej funkcjonalności. Możliwe to było dzięki zaangażowaniu oraz ciężkiej pracy architektów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie przelali na interesujący projekt oferujący nowe mieszkania w Krakowie.

U Przybyszewskiego to kameralny projekt, który przypadnie go gustu osobom poszukującym nowego, komfortowego lokum w przyjaznej lokalizacji. Inwestycja współgra harmonijnie z otaczającą ją zielenią dając przyszłym mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Całość składa się z 89 nowych mieszkań, które znajdują się w czterech budynkach wielorodzinnych. Obiekty posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz dodatkową kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową.

ATRAKCYJNA ARCHITEKTURA I PRZYSTĘPNA CENA

U Przybyszewskiego to inwestycja, którą zdecydowano się realizować w dwóch etapach. Pierwszy z nich to etap już zrealizowany obejmujący mieszkania gotowe do odbioru. Druga część projektu przewiduje dwa budynki o czterech kondygnacjach. Obiekty stworzono w oparciu o najwyższe standardy, które gwarantuje EKOPARK.

Architekci zadbali również o spójne i atrakcyjne zagospodarowanie terenu umożliwiające zacieśnianie relacji sąsiedzkich oraz spędzanie miłych chwil z rodziną. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano plac zabaw z atrakcyjnymi elementami małej architektury. Starsi mieszkańcy będą mogli skorzystać z siłowni, strefy SPA z sauną, strefy fitness oraz sali bilardowej.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ W ZASIĘGU RĘKI

U Przybyszewskiego to prawie 90 mieszkań stworzonych z myślą o przyszłych użytkownikach. Układy funkcjonalne lokali umożliwiają ich aranżację zgodnie z indywidualną preferencją użytkownika, a zróżnicowane metraże sprawiają, że inwestycja sprawdzi się zarówno w przypadku singla, pary, jak i rodziny z kilkorgiem dzieci. Dostępne są mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe o powierzchniach między 55 mkw a 130 mkw. Pomieszczenia w inwestycji, w zależności od kondygnacji, posiadają komfortowe wysokości od 260 do 280 cm. Twórcy projektu przewidzieli również przestronne powierzchnie dodatkowe w postaci tarasów widokowych, loggii, balkonów oraz ogródków umożliwiających chwile relaksu na świeżym powietrzu.

Prócz tego inwestycja oferuje szereg innych udogodnień podnoszących jakość życia. Mieszkańcy będą mogli korzystać z podziemnych miejsc postojowych, komórek lokatorskich, wózkowni, paczkomatów, antysmogowych nawiewników w oknach oraz z instalacji do klimatyzacji na wyższych kondygnacjach. Pomyślano również o zapewnieniu bezpieczeństwa, dlatego inwestycja jest monitorowana oraz ogrodzona.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja U Przybyszewskiego znajduje się na Bronowicach, przy ul. Przybyszewskiego 83, niecałe cztery kilometry od ścisłego centrum Krakowa. Dzielnica ta oferuje bardzo dobre połączenia komunikacyjne, dzięki czemu podróżowanie do nawet najdalszych części Krakowa nie stanowi większego problemu. Zaledwie 200 metrów od inwestycji Katowicka 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Przybyszewskiego, z którego mieszkańcy będą mogli skorzystać. Na Bronowicach kursuje wiele linii tramwajowych i autobusowych, dlatego bez obaw można wybrać tę część Krakowa na nowe, komfortowe lokum. Dodatkową zaletą jest biegnąca przez teren dzielnicy droga krajowa nr 7.

CHARAKTERYSTYKA DZIELNICY

Bronowice to aktualnie jedna z najpopularniejszych krakowskich dzielnic. Wybierają ją przede wszystkim osoby poszukujące spokoju pośród wielkomiejskiego zgiełku. Bronowice zlokalizowane są na obrzeżach, jednak dojazd do Starego Miasta z tej części Krakowa jest szybki i przyjemny, dlatego inwestorzy coraz częściej decydują się na realizowanie kolejnych ciekawych inwestycji w tej części Krakowa.

Bronowice od północy graniczą z Prądnikiem Białym, od południa ze Zwierzyńcem, natomiast od wschodu z Krowodrzą. Dzielnica oznaczona jest cyfrą VI. Powierzchnia jednostki wynosi 9,56 km kw, co jest dość standardowym wynikiem. Na terenie Bronowic znajduje się 5 osiedli — Bronowice Małe, Osiedle Bronowice Nowe, Mydlniki, Osiedle Widok Zarzecze oraz Bronowice Małe Wschód. Na zabudowę dzielnicy składają się głównie domki jednorodzinne, szeregowa zabudowa rodzinna, nowoczesne bloki mieszkalne, ale także biurowce i wysoka zabudowa.

BRONOWICKIE ATRAKCJE

Najpopularniejszymi atrakcjami na Bronowicach z pewnością są popularne zabytkowe budowle, takie jak m.in. dwór Włodzimierza Tetmajera oraz dwór Lucjana Rydla. Obecnie można tam obejrzeć wiele eksponatów pochodzących z dawnych czasów. Fanom architektury sakralnej spodoba się kościół św. Antoniego Paderewskiego czy też kapliczka NMP i kapliczka św. Jakuba.

Będąc w tych okolicach warto również udać się do parku Młynówka Królewska, który stanowi najdłuższy park w Polsce. Można również pospacerować Szlakiem Twierdzy Kraków oraz odwiedzić inne urokliwe zakątki natury, do których można zaliczyć Mydlniki oraz miejsce widokowe Pod Lipą.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²