Data publikacji: 14.05.2024 | Data aktualizacji: 16.05.2024

5/5 - (1 vote)

Kredyt na start – zbiór informacji

Kredyt na start - zbiór informacji

Łukasz Pierzchała

5/5 - (1 vote)

Wszystkie najważniejsze informacje, które udało nam się zebrać na temat Kredytu na start, znajdziecie w poniższych artykułach.

13 maja 2024 r. – Trzymając rękę na pulsie, przedstawiamy możliwe zmiany w programie Kredyt na Start. Chodzi między innymi o możliwe limity ceny za 1 mkw. Opisujemy również uwagi banków dotyczące nowego programu. Jednak będą jeszcze zmiany w Kredycie na Start?

8 kwietnia 2024 r. – Zajrzeliśmy do projektu ustawy wprowadzającej Kredyt na Start. Informujemy np. jaka będzie maksymalna wartość dotowanego kredytu i stawka jego oprocentowania. Równie ważne są limity dochodowe, które też prezentujemy. – Kredyt na Start: co nam mówi projekt ustawy?

22 marca 2024 r. – W marcu było wiadomo już sporo o Kredycie na Start. W artykule nasze podsumowanie dostępnych wówczas informacji. Nowsze analizy można znaleźć w artykułach podlinkowanych wyżej. – Kredyt na Start – czy wiemy już o nim dużo?

Zobacz również

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego - czy to możliwe?

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – czy to możliwe?

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego mógłby wielu osobom mocno ułatwić zakup „M”. Wyjaśniamy, czy można dostać taki kredyt przy pomocy jakiegoś triku.
Podatek PCC - jak zwiększa koszt mieszkania?

Podatek PCC (podatek od czynności cywilnoprawnych) – jak zwiększa koszt mieszkania?

Podatek PCC dotyczy również transakcji związanych z zakupem nieruchomości. Wyjaśniamy, czy konieczność zapłacenia tej daniny stanowi duży problem.
Stan deweloperski domu lub lokalu - czego się spodziewać?

Stan deweloperski mieszkania lub domu – czego się spodziewać?

Stan deweloperski nadal jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Sprawdzamy czego można się spodziewać, wybierając stan deweloperski domu lub mieszkanie w stanie deweloperskim
Minimalny wkład własny - ile dokładnie wynosi?

Czym jest minimalny wkład własny przy kredycie hipotecznym? Sprawdź, co warto o nim wiedzieć!

Jeżeli zaciągamy kredyt hipoteczny, wkład własny jest koniecznością. Wyjaśniamy, ile wkładu własnego na mieszkanie rzeczywiście będzie potrzebne.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *