Osiedle przy Parku

Osiedle przy ParkuOsiedle przy Parku
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2023 roku
Cena
od 4 950 za m²
Liczba Mieszkań
119
Powierzchnia
29.27 - 105.68 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nasze inwestycje oparte są o nowiny ze świata architektury oraz budownictwa. Dzięki temu każda realizacja charakteryzuje się nowoczesną i ciekawą bryłą w połączeniu z funkcjonalnym i ergonomicznym podejściem do projektowania. Współpracujemy z kompetentnymi oraz doświadczonymi specjalistami, którzy nie boją się nowych wyzwań i doskonale wiedzą, w jaki sposób tworzyć przyjazne i atrakcyjne dla przyszłych użytkowników przestrzenie. Dbamy o sumienność, rzetelność oraz terminowość wykonywania prac projektowych, tym samym zapewniając satysfakcję nawet najbardziej wymagających Klientów. Pamiętamy o wszystkich szczegółach naszych inwestycji, co sprawia, że wyróżniają się na tle polskiej branży mieszkaniowej.

Inwestycja Osiedle przy Parku oferuje przyszłym mieszkańcom nowe mieszkania w Kielcach. Ten wyjątkowy i innowacyjny projekt składa się w całości z jednego budynku wielorodzinnego, który posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. Realizacja jest połączeniem wyjątkowej estetyki obiektu, świetnej lokalizacji blisko centrum miasta, a także najwyższej klasy rozwiązań funkcjonalnych.

JEDYNA TAKA INWESTYCJA W KIELCACH

Projekt został stworzony w oparciu o charakter miejsca. Architekci dołożyli wszelkich starań, aby Osiedle przy Parku stanowiło ciekawy i harmonijny element istniejącej już tkanki miejskiej Kielc. Bryła budynku powstała poprzez zastosowanie minimalistycznych rozwiązań, stonowanej kolorystyki oraz materiałów wykończeniowych klasy premium, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Zabieg ten pozwolił uzyskać obiekt cieszący mieszkańców Kielc swoją wyjątkową szatą zewnętrzną w połączeniu z jakością, trwałością oraz odpornością na upływ czasu, uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystnie działające czynniki atmosferyczne, takie jak wysokie temperatury, deszcz czy śnieg.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Na całość inwestycji składa się 48 nowych mieszkań, które zaprojektowane zostały w nowoczesny i przemyślany sposób. Architekci zadbali o szereg ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań, które podnoszą jakość życia. Dodatkowo lokale dostępne są w zróżnicowanych metrażach i układach funkcjonalnych, które umożliwiają aranżację według indywidualnych potrzeb Klienta. Projekt oferuje mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe o metrażach mieszczących się w przedziale od 29 do 106 m2. Tak szeroki wybór inwestycyjny sprawia, że Osiedle przy Parku to idealne miejsce na nowe lokum zarówno dla singla, pary, jak i rodziny z kilkorgiem dzieci. W zależności od kondygnacji, pomieszczenia w budynku będą posiadały wysokość od 260 do 280 cm. Projekt zapewnia także komfortowe balkony, umożliwiające chwile relaksu na świeżym powietrzu.

Dodatkowym atutem projektu są zainstalowane na dachu panele fotowoltaiczne zasilające części wspólne budynku. To energooszczędne rozwiązanie zapewni przyszłym mieszkańcom niższe opłaty za rachunki, co z pewnością jest ogromną zaletą inwestycji. Ponadto na terenie osiedla znajdzie się także stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Osiedle przy Parku zlokalizowana jest w Kielcach, przy ul. Kolberga 19, jedynie 2,4 km od centrum miasta. Ta dogodna lokalizacja zapewnia przyszłym mieszkańcom bardzo dobre połączenia komunikacyjne na terenie całych Kielc. Zaledwie 150 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Kolberga. Komunikacja miejska zapewniona jest dzięki wielu liniom autobusowym, w tym PKS oraz prywatnym, które umożliwiają bardzo łatwy dojazd do pobliskich miejscowości. W Kielcach kursują również pociągi.

Kielce to miasto znajdujące się w południowo-wschodniej Polsce. Stanowi ono centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej i znane jest ze swojego atrakcyjnego położenia w Górach Świętokrzyskich. Powierzchnia miasta wynosi 109,45 km2, a zamieszkane jest przez ponad 196 tysięcy osób.

Kieleckie Śródmieście stanowi centrum administracyjno — usługowe, a także kulturalne. Znajduje się tutaj wiele obiektów handlowych, ale głównie na zabudowę śródmiejską składają się obiekty zabytkowe. Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna zlokalizowana jest wokół centralnej części miasta, natomiast obiekty jednorodzinne w przeważającej części znajdują się na spokojnych przedmieściach.

Lokalizacja Kielc w górzystym i pagórkowatych terenie sprawia, że przyciąga ona wielu turystów. W granicach miasta zlokalizowane są oznakowane trasy turystyczne, lasy jodłowo-bukowe, a także wiele rezerwatów przyrody. Inwestycja Osiedle przy Parku to wspaniały wybór dla osób kochających kontakt z przyrodą. W mieście występuje również sporo atrakcyjnych terenów zielonych, które umożliwiają uprawianie sportów, rekreację oraz spędzanie czasu na łonie natury. Na zieleń miejską Kielc składają się liczne parki miejskie, parki osiedlowe, zazielenione ciągi przyuliczne, zielone skwery, ogródki działkowe, niezagospodarowane przez miasto tereny zieleni, a także ciekawe kompozycje zieleni przy AGROCENTRACH.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²