Fantazja

FantazjaFantazjaFantazjaFantazja
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
147
Powierzchnia
42 - 107 m²
Liczba pokoi
2 - 5
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Fantazja to mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie charakteryzujące się ciekawą architekturą oraz ponadczasowymi wykończeniami. W projekcie nie brakuje ozdobnych elementów, które nadają niepowtarzalny charakter inwestycji. Deweloper Cordia Polska zaprojektował osiedle, które zapewni przyszłym mieszkańcom wszystko to, co dziś cenione jest na rynku deweloperskim najbardziej. Przedsiębiorstwo postawiło sobie za cel stworzenie miejsc, które spełnią marzenia klientów o nowoczesnym, własnym miejscu  na ziemi.  Podczas realizacji inwestycji postawiono przede wszystkim na jakościowe materiały budowlane oraz estetykę, która wyróżnia nieruchomość. Spełnione są oczekiwania klientów o bujnej zielni otaczającej budynek, spokojnej i bezpiecznej okolicy oraz przestronnych i zapewniających komfortowe życie mieszkaniach. W atrakcyjnych budynkach stworzono miejsca zapewniające wygodne życie w tętniącym życiem mieście. Klimatyczna inwestycja przyjazna jest rodzinom z dziećmi oraz osobom, które cenią sobie aktywność w zdrowym otoczeniu.  Fantazja to ponadczasowe budynki o ciekawej bryle. Posiadają one niską zabudowę, która występuje w towarzystwie oryginalnych, ostrych dachów. Elewacja nadaje lekkości budynkowi i stwarza wrażenie jasnej i przytulnej przestrzeni. Ściany budynku są białe, a uroku dodają im detale w kolorze drewna. Mocnymi akcentami są tutaj antracytowe, strzeliste dachy. Liczne przeszklenia i okna o barwie jasnego drewna dopełniają całość. Dzięki ponadczasowemu wyglądowi projekt skutecznie wyróżnia się spośród innej zabudowy i zachęca do zapoznania się z ofertą dewelopera.

W urokliwym budynku zamkniętych jest 147 mieszkań. W pięciokondygnacyjnej nieruchomości znajdują się lokale o różnych metrażach. Rozbieżności w wielkości dają duże możliwości i lepiej dopasowują się do oczekiwań klientów. Pośród lokali znajdują się kawalerki o wielkości 42 metrów kwadratowych oraz większe apartamenty. Mieszkania te osiągają wielkość nawet 107 metrów kwadratowych. Posiadają także największą ilość pokoi. Do wyboru są więc lokale z dwoma, trzema, czterema i pięcioma pokojami. Wszystkie są bardzo jasne, ustawne i funkcjonalne. Osoby, które cenią sobie duże przestrzenie, mogą skorzystać z ofert mieszkań usytuowanych na najwyższym piętrze. Te posiadają wysokość nawet 5 metrów. W budynku pojawiły się również przestronne komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Deweloper pod ziemią zaprojektował nowoczesny garaż mieszczący wiele pojazdów. Wygodę zapewniają także balkony i tarasy wykonane z najlepszych komponentów. Bezpieczeństwo mieszkańców jest zapewnione dzięki ogrodzeniu. Na teren osiedla można dostać się przez atrakcyjne i estetycznie wykonane wejście. Reprezentatywną częścią nieruchomości są części wspólne i tereny zielone. Wykonawcy zadbali o obecność dużej liczby zieleni. Na osiedlu znajdują się nasadzenia z drzew i krzewów, a ozdobną funkcję spełniają ozdobne trawy, pnącza i żywopłoty. Na terenie inwestycji pojawiły się także ławki oraz leżaki. Do licznych udogodnień dołączyć należy także rowerownię, stojaki oraz boksy, na których przechować można jednoślady.

Lokalizacja inwestycji

Fantazja znajduje się bardzo reprezentatywnym miejscu Warszawy. Nieruchomość otoczona jest licznymi terenami zielonymi, które poprawiają jakość powietrza i pozytywnie wpływają na zdrowie mieszkańców. Osiedle jest bardzo spokojne, więc gwarantuje bezpieczeństwo. Nieruchomość o unikatowym designie wybudowano w Bemowie. Jest to miejsce bardzo chętnie wybierane przez młodych ludzi. Bardzo prężnie się rozwija i co roku przyjmuje nowych lokatorów. Ze względu na duże zaludnienie tej części miasta podjęto decyzje o rozbudowie infrastruktury drogowej i społecznej. Dzielnica wyróżnia się bardzo dobrą komunikacją z pozostałymi częściami Warszawy. Mim,o że teren jest bardzo dobrze rozwinięty, nie brak tutaj terenów zielonych. Dzięki połączeniu dynamizmu rozwojowego z obecnością terenów rekreacyjnych, Bemowo stało się atrakcyjne przede wszystkim dla młodych rodzin z dziećmi. W pobliżu znajduje się las oraz Fort Bema. Zagospodarowane tereny zachęcają do odwiedzin biegaczy oraz pasjonatów jazdy na rowerze. Fantazja znalazła się w miejscu zapewniającym dogodny dojazd do wszystkich części miasta. Dzięki obecności linii metra oraz autobusom w zaledwie kilka minut dostać się można do centrum. Dobrze rozwinięte drogi pozwalają na podróżowanie własnymi pojazdami. Jako nowoczesne miasto, Warszawa oferuje także wynajem takich środków transportu jak rowery, czy hulajnogi elektryczne. Dużym atutem jest także bliskość do placówek edukacyjnych. W niewielkiej odległości od Fantazji znajdują się szkoły, przedszkola oraz żłobek. Mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają również osiedlowe punkty handlowo-usługowe oraz większe markety. W pobliżu znajdują się także galerie handlowe, które pozwalają na większe zakupy. Na terenie miasta nie brakuje również miejsc do spędzania czasu wolnego. Różnorodny charakter Warszawy pozwala na spędzenie czasu kulturalnie — w teatrze lub kinie, rozrywkowo — na stadionach bądź pubach lub rekreacyjnie — w pięknie zagospodarowanych parkach.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²